Historie Chaberského fotbalu zachycená na fotografiích

Fotbalový areál prošel za poslední roky neskutečnou proměnou. Vzniklo lepší zázemí pro hráče a diváky, přibylo zavlažování trávníku a za hlavním hřištěm byla na jaře zprovozněna nová tréninková plochu s živou trávou. Díky ní tak může probíhat více tréninků současně a fotbalisti se nemusí mačkat na hlavním hřišti.

Fotbalistům se daří a SK Dolní Chabry se v poslední době rozrostlo o další malé milovníky fotbalu, kteří k nám přišli z Ukrajiny. Děkujeme všem, kteří pomohli zajistit jejich vybavení.

Krásné počasí denně láká více obyvatel do Chaberská pergoly, do které se po zimě vrátil život. Děti se těší na trampolíny a dospělí na program, který stojí za to – koncerty, letní kina, stand upy, sportovní utkání. Vypadá to, že letošní rok bude nabitější než ten minulý. Nová podoba fotbalového hřiště je jedna z dlouhodobých vizí MČ i SK Dolní Chabry, která se nejen díky mé práci, ale i práci ostatních, daří naplnit. V neposlední řadě nesmíme zapomenout ani na rodinu Malých, kteří bezplatně umožnili, aby část areálu vznikla na jejich pozemcích.

Pojďme ale zavzpomínat na úplný začátek. Vybavíte si ještě bývalou podobu fotbalového areálu? Ne? Nevadí, napovíme Vám.

Máte někdo fotografie starého fotbalového areálu nebo jiné fotografie spojené s historií chaberského fotbalu? Pokud ano, podělte se s námi a pošlete nám je na email: skdolnichabry@skdolnichabry.cz