Historie chaberského fotbalu zachycená na fotografiích II.

S přicházejícím létem fotbalový areál v Dolních Chabrech ožívá a my se můžeme těšit z bohatého programu, který je určen všem věkovým kategoriím. Ať už se jedná o napínavé fotbalové utkání SK Dolní Chabry, příjemné posezení v Chaberské Pergole doprovázené o koncerty, stand upy, letní kina nebo zábavné trampolíny pro děti. Každý si tu zkrátka přijde na své.

V minulém příspěvku jsme Vás informovali o postupných inovacích chaberského hřiště, které se pod taktovkou Martina Knížka proměnily v každodenní realitu. Na fotografiích níže můžete společně s námi zavzpomínat, jak šel čas. Fotbalové hřiště se rozrostlo o další tréninkovou plochu, zavlažování, nové kabiny, trampolíny pro děti, beachvolejbalové hřiště a v poslední řadě o Chaberskou Pergolu, která se stala srdcem celého areálu.

 

 

Jsme velice rádi, že své volné chvíle trávíte v prostředí fotbalového areálu, který pro Vás chceme společně s MČ i SK Dolní Chabry i nadále rozšiřovat a modernizovat. Na závěr bychom rádi poděkovali rodině Malých, která bezplatně umožnila výstavbu tohoto areálu na jejich pozemcích.

Máte i Vy fotografie starého fotbalového areálu nebo jiné fotografie spojené s historií chaberského fotbalu?

Pokud ano, podělte se s námi a pošlete nám je na email: skdolnichabry@skdolnichabry.cz