DIVOCH slavil s Hrobkou úspěch v Českých Budějovicích

Další úspěšné představení souboru DIVOCH předvedli naši ochotníci v sobotu 22. dubna 2017 v Českých Budějovicích. Na prknech Studentského univerzitního divadla SUD, v těsném sousedství Černé věže, zahráli před zcela zaplněným sálem představení „Hrobka s vyhlídkou“.

Za skvěle provedenou dencentně záhrobní komedii z jednoho obvzvlášť ponurého domu pod režijním dohledem Jakuba Hojka sklízí DIVOCH potlesk již pravidelně, premiéru měla hra před rokem v dubnu 2016. Naposledy se ochotníci s „Hrobkou“ představili v březnu v pražském Divadle v Celetné. Nyní zavítali ještě trochu dál.

SUD vznikl v Českých Budějovicích před patnácti lety, když jej v roce 2012 založili nadšení univerzitní studenti. Jak ale na svých stránkách připomínají, nespadají pod Jihočeskou univerzitu a jde o samostatný spolek. V jeho prostorách se pořádají autorské divadelní představení, výstavy, besedy, workshopy, autorská čtení a mnoho dalšího.

Chaberský soubor se představil v klasickém složení: Ivana Fára, Pavel Fára, Věra Malinová, Andrea Neradová, Gabriela Rejková, Natálie Rejková, Kryštof Rejka, Štěpán Knobloch, Jozef Mitošinka, Martina Mrňavá, Hana Pištorová a u techniky Vendula Hojková.

Další fotografie z představení naleznete na našem Facebooku.

Vaše Volba pro Chabry