Máme novou starostku a členy Rady MČ

Na včerejším ustavujícím zasedání Zastupitelstva MČ Praha-Dolní Chabry jsme zvolili novou starostkou Ing. Barboru Floriánovou. Po osmi letech tak nahradila dosavadního starostu Miroslava Malinu, který je nadále naším zastupitelem a všichni mu upřímně děkujeme za jeho dosavadní práci, kterou pro Dolní Chabry ve vedení radnice odváděl.

Jako další v pořadí zvolili zastupitelé pro čtyřleté funkční období neuvolněného 1. místostarostu Jana Vokurku, který bude starostku zastupovat v době nepřítomnosti, a neuvolněného místostarostu JUDr. Milana Golase. Radu do počtu pěti členů doplňují noví radní JUDr. Petr Malý a Martin Knížek.

Kromě úvodního předání osvědčení nově zvoleným zastupitelům a složení jejich slibu do rukou doyena zastupitelského sboru Miroslava Maliny byly povinně zřízeny také Finanční a Kontrolní výbor. Finanční výbor povede Ing. Miloslav Pexa a dalšími členy zastupitelé zvolili Miroslava Malinu, Ing. Jakuba Valcháře, Bc. Jana Jirouška a Ing. Alenu Hájíčkovou. Kontrolnímu výboru bude nově předsedat Stanislav Vyšín a dalšími členy budou Ing. Josef Doležal, Hana Francová, Martin Knížek a Zdeněk Šír.

Všem novým zastupitelům, paní starostce, zvoleným radním i dalším členům výborů gratulujeme!

Vaše Volba pro Chabry