Zítra to vypukne. Velká úklidová událost, na kterou se mnozí již týdny těší. V rámci celostátní akce „Ukliďme Česko“ budeme uklízet také Dolní Chabry. Čím více dorazí dobrovolníků, tím dříve budeme mít hotovo. Nezapomeňte se však do akce registrovat a poté ráno dorazit před Chaberský dvůr.

Úklid v obci je neodmyslitelnou součástí jara. Jinak tomu není ani v u nás v Chabrech, kde nechala MČ v polovině března zlikvidovat specializovanou firmou černou skládku nebezpečného odpadu – přibližně 1,2 tuny starého eternitu z okolí komunikace na Brnky.

Před dvěma týdny se jako nic zaplnily kontejnery na bioodpad a na domácí odpady – skříně, koberce, matrace, křesla a další vybavení domácností a zahrad.

Tuto sobotu 8. dubna započne srazem v 8:30 před Kulturním centrem Chaberský dvůr akce „Ukliďme Česko“ pro Dolní Chabry. V zájmu bezproblémové organizace prosí MČ, aby se dobrovolníci registrovali dle pokynů na přiložené pozvánce. Důvod je prostý, registrace je potřebná k zajištění dostatečného počtu pomůcek k úklidu.

Zítra budou přistaveny také další kontejnery na svoz bioodpadu. Mezi devátou a dvanáctou hodinou je dle informací z webu MČ naleznete na křižovatce ulic Pod Křížem a U Větrolamu a ulic Protilehlá a Kobyliská.

Vaše Volba pro Chabry