Výhru 1:0 nad Štěrboholy zajistil Daniel Palma

V sobotním utkání porazili fotbalisté SK Dolní Chabry 1:0 SK Viktoria Štěrboholy, když jedinou branku zápasu vsítil ve druhé půli Daniel Palma.

Zápas na chaberské hřiště přilákal v příjemném jarním počasí takřka osmdesát diváků a těm byl tentokrát nabídnut fotbal spíše ve svátečním tempu. Teprve s blížícím se koncem přidali domácí na důrazu a vytvořili si několik dobrých příležitostí. Rozhodnout mohli z přímého kopu, parádní rána však zamířila pouze do spojnice břevna s tyčí.

Utkání rozhodl v 83. minutě Daniel Palma, když po krásném zpracování těžké přihrávky pohotově propálil brankáře Maksyma Dikusara.

Chaberští vyhráli pošesté v řadě a stále si drží šestibodový náskok na druhý FC Slavoj Vyšehrad. S tím se utkají v rámci jednadvacátého kola hned příští sobotu od 14:00 na hřišti Vyšehradu.