Výstavba nových fotbalových kabin míří do finále

Nové kabiny pro fotbalisty SK Dolní Chabry jsou již téměř hotové. To ostatně dokládají i přiložené fotografie postupu výstavby. Hráči se tak mohou při premiérovém vstupu do pražského přeboru těšit na moderní a pohodlné zázemí, které by jim mělo být k dispozici od konce září.

Přestavba kabin je realizována z dotace pražského magistrátu. Ta však vyžaduje vysokou 20% spoluúčast žadatele ve výši 2,5 milionu korun. Klub se proto nyní obrátil na městkou část s žádostí o dotaci 100 tisíc korun na splátku spoluúčasti.

Chaberský klub podporujeme v rámci vedení městské části trvale především v zájmu mládežnických družstev, která jsou stejně jako dospělí fotbalisté velmi úspěšná. Bez těchto finančních injekcí by trávník na hřišti, který si hráči velice pochvalují, vypadal poněkud jinak.

Společně s hráči se již těšíme na dokončení nových kabin, jehož termín je stanoven na konec roelx repliky hodinek září. Do prvního zápasu však naši fotbalisté vyběhnou již 12. srpna 2017, kdy v rámci Pražská teplárenská přeboru hostí ABC Braník fotbal.

Vaše Volba pro Chabry