Blíží se březnový festival. Pojďte do divadla!

Jedna z největších kulturních událostí letošního roku je tu. Tedy alespoň u nás v Dolních Chabrech.

V pátek 6. 3. v 19 hodin bude zahájen festival ochotnických divadel, na kterém se během měsíce března můžete těšit na celkem sedm divadelních večerů. Akci otevřou patroni Lenka Termerová a Moris Issa a úvodní hra Erbenovy květiny od Divadla RoSa z pražských Kobylis. Určitě si nenechte festivalové zahájení ujít. Po přestávce bude uvedena v předpremiéře hra Gabriely Rejkové Setkání domovského divadelního souboru DIVOCH.

V průběhu dalších třech týdnů na chaberských prknech vystoupí také KUK! Klub uměleckých katastrov, Dedivadlo, Divadelní soubor Pevnostního muzea v Sazené a PT divadlo. Chybět samozřejmě nebudou ani domácí zástupci. DIVOCH se čtvrtý divadelní večer představí s nedávnou novinkou Zápisky a dialogy českého cestovatele od Jozefa Mitošinky a SoLiTEAter a Ilegumova divadelní společnost zahrají v posledním festivalovém týdnu hru Aleše Crhy Kam čert nemůže.

Vstupenky seženete v knihovně Chaberského dvora a pro více informací o festivalu můžete zavítat třeba na stránky DIVOCHů na www.divochdivadlo.cz.

Vaše Volba pro Chabry