Chaberští fotbalisté oslavili vítězství 1. A třídy s domácími fanoušky

Mužstvo SK Dolní Chabry vyhrálo A skupinu 1. A třídy a letošní nadvládu v soutěži navíc potvrdili vítězstvím 6:2 nad FK Újezdem nad Lesy. Na oslavy domácích fotbalistů, kteří měli titul díky významnému náskoku v tabulce předem jistý, se přišlo podívat na 150 rozradostněných fanoušků.

Byla to parádní podívaná, jízda, kterou Dolní Chabry dlouho nezažily. Z pětadvaceti odehraných zápasů prohráli místní fotbalisté jediný a třikrát remizovali. „Nečekal jsem to,“ přiznal pro web Fotbal Praha.cz trenér Zdeněk Peclinovský. „Myslím, že jsme tady tři roky na něčem pracovali, něco budovali. Kluci mají skvělou partu, makají a já proti nim nemůžu říct jediné slovo,“ dodal.

A přesně tak tomu bylo i včera, kdy Chabry porazily 6:2 Újezd nad Lesy a se 150 skvělými fanoušky na stadionu si místní fotbalová parta užila vítězství 1. A třídy.

To už jim nikdo nevezme, ani poslední zápas za týden v Březiněvsi. V tabulce totiž vedou nad druhým Vyšehradem o devět bodů.

V sobotním zápase mimo jiné nastoupili také Erich Brabec, Patrik Berger nebo Vladimír Šmicer. Gólově se prosadili tradičně  Jaroslav Černý (16. a 65. minuta), Pavel Linek (46. a 51.), Daniel Palma (71. a 89.) a za soupeře pak Jakub Křelina (25.) a Daniel Hlubuček (31.).

Posíláme do kabin obrovskou gratulaci a uvidíme, jestli se vedení týmu rozhodne postoupit do přeboru, nebo se SK Dolní Chabry pokusí obhájit letošní parádní jízdu v A skupině 1. A třídy také v sezóně 2017/2018.

Další fotografie ze sobotního utkání naleznete na našem Facebooku.

Vaše Volba pro Chabry