Milí Chaberáci, tak tohle je náš tým!

Většina z nás se pro Dolní Chabry snaží dlouhé roky odvádět to nejlepší, co je v nás, a to ať už jsme zastupitelé a radní nebo se podílíme na práci ve výborech a komisích. Někteří jsme mladší, jiní zkušenější. Jedno nás ale spojuje všechny – Chabry máme rádi, dobře je známe, neděláme rozdíly a chceme, abychom se tu všichni cítili jako doma.

Nikdy jsme neslibovali nesplnitelné a za svými rozhodnutími jsme si stáli. Po Chabrech se všichni pohybujeme prakticky denně a do voleb se s vámi budeme mít příležitost ještě mnohokrát potkat. Neostýchejte se nás prosím proto oslovit, zeptat se na názor a klidně nám sdělit i ten svůj. Co si o Chabrech myslíte nás totiž zajímá.

A pokud náhodou někoho z našich kandidátů přímo neznáte, pokusíme se vám ho nejen na těchto stránkách co nejlépe přiblížit a zároveň vás přesvědčit, že právě tahle volba je ta pravá. Chabry už totiž skvělé jsou, a proto doufáme, že takové také zůstanou. Těšíme se brzy na viděnou, ať už kdekoli v Dolních Chabrech nebo třeba zde na našich stránkách.

Vaše Volba pro Chabry