„Volba pro Chabry“ vznikla před volbami v roce 2010 jako sdružení nezávislých kandidátů, kteří se rozhodli změnit neutěšenou situaci v Dolních Chabrech. Nové uskupení ve svých prvních volbách překvapivě zvítězilo, když jsme získali 31,37 procent Vašich hlasů, což znamenalo pět mandátů v patnáctičlenném zastupitelstvu.

V roce 2010 byli za „Volbu pro Chabry“ zvoleni:

Prom. ped. Martin Cutych,

Miroslav Malina,

Hana Hronková,

Miloslav Hofman,

Josef Malý.

Pro volební období 2010–2014 jsme uzavřeli koalici se „Sdružením Naše Chabry“, které skončilo na třetím místě se třemi mandáty. Starostou byl zvolen Miroslav Malina za „Volbu pro Chabry“.

Po čtyřech letech vedení městské části jsme zjistili, co tato práce obnáší, dozvěděli jsme se více o místních problémech a rozpracovali jsme dlouhodobé věci. Ve volbách v roce 2014 jsme proto opět kandidovali – bez zbytečných blábolů a slibů, ale zato s jasným cílem usilovné práce a držení vytýčeného směru. Znovu jsme volby vyhráli a tentokrát ještě úspěšněji, když jsme získali 56,26 procent Vašich hlasů, tedy devět z patnácti mandátů v zastupitelstvu.

V roce 2014 za „Volbu pro Chabry“ byli zvoleni:

Miroslav Malina,

Prom. ped. Martin Cutych,

Josef Malý,

Jaroslav Vokáč,

Ing. František Křivánek,

Miloslav Hofman,

Lenka Nykodýmová,

Jan Vokurka,

Mgr. Pavel Richter.

Díky důvěře, kterou jste nám projevili, a potvrdili tak správnost našeho dosavadního směřování, získala Volba pro Chabry většinu v Zastupitelstvu MČ Praha-Dolní Chabry. Pro další čtyřleté období je to především závazkem a my se budeme nadále snažit, aby obec vzkvétala a abychom Vaše očekávání naplnili v co největší míře.

Vaše Volba pro Chabry